Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-10-2007, 08:43   #106
Tevery Best
 
Tevery Best's Avatar
 
Reputacja: 1 Tevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie cośTevery Best ma w sobie coś
Ci, którzy siedzą w samochodzie
Jeżeli mam być szczery, to nie jestem co do niego całkiem pewien. Ale na pewno nie trzyma z gangerami. Oni mają u niego KOS... Nie wiem, dlaczego, ale czymś mu musieli kiedyś ostro podpaść. Visions nie są jego najbardziej znienawidzonym gangiem, ale to nigdy nie robiło mu większej różnicy. Poza tym on już od dawna może nie żyć, jak go ostatni raz widziałem rok temu, to coś jęczał, że chętnie by wrócił na front... A stamtąd można wrócić tylko raz. Drugi raz już nie można mieć tyle szczęścia. Wreszcie - on jest łowcą, do cholery! I to wcale niezłym. Nie zdziwiłbym się, gdyby właśnie teraz był na zleceniu zupełnie gdzie indziej, sami wiecie, sezon letni, to jeszcze da radę podróżować, ale jak na jesieni zaczną padać kwaśne deszcze, nie ma zmiłuj... - zmienił bieg na dwójkę. Auto przyspieszyło, ale droga wcale się nie poprawiła, wręcz przeciwnie, wyjeżdżaliście na wertepy. Nagle najwyraźniej wpadliście w dziurę w drodze, bo samochód podskoczył, po czym wrócił do normy... Poza tym, że ze skrytki pod sufitem, której wcześniej nie widzieliście, wytoczyły się dwie butelki, oznakowane jako miód pitny... Wasz kierowca spojrzał w to miejsce ze zdziwieniem, po czym wzruszył ramionami i wrócił wzrokiem na drogę.
 
__________________
"When life gives you crap, make Crap Golems"
Tevery Best jest offline