Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-10-2007, 15:56   #8
Julian
 
Julian's Avatar
 
Reputacja: 1 Julian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie cośJulian ma w sobie coś
Cytat:
Napisał wojto16 Zobacz post
I jest jeszcze jedna polska gra która juz niebawem wyjdzie. Ta gra to Gears of War PC czyli jeden z najwiekszych hitów konsolowych wśród strzelanin.
Male sprostowanie: Gears of War nie jest polskie. To dzieło amerykańskiego Epic Games. Owszem, polacy z People Can Fly, którzy popełnili bodajże Painkillera, (Nie jestem pewien - nie pamiętam już dobrze. ) współtworzą wersję PeCetową i amerykanie bardzo ich chwalą, ale samo GoW jest dziełem głównie Epic Games.

Co do Soldata, to grałem może z tydzień, nie spodobał mi się. To było dawno temu, więc pewnie zmienił się na lepsze, później może sobie ściągne i go przetestuje. Wielką zaletą tej gry jest to, że jest darmowa.
Ogólnie mówiąc nie jest fanem strzelanek, więc powiem tyle - Soldat jest ciekawą zabawką, jak się lubi takie gry. Mnie to nie kręci.

Wiedźmin, też go oczekuję, (Chyba tak jak większość polskich graczy.) ale dostał oznaczenie PEGI 18+, więc teoretycznie nie powinienem w niego grać. Teoretycznie.
Wszyscy go zachwalają, cóż zobaczymy po premierze ile w tym prawdy. Na pewno cena (100zł) jest bardzo przyzwoita i zachęca do zakupu. Tym bardziej, że można zamówić pre-order.

Two Worlds, Two Worlds... Kiedy to wyszło? W czerwcu? Niech to, wiedziałem, że przegapiłem jakąś dobrą grę... -.-'
 
__________________
Watch your back,
shoot straight,
conserve ammo,
and never, ever, cut a deal with a dragon.
Julian jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem