Wątek: Poker
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 08-10-2007, 01:08   #10
homeosapiens
 


Poziom Ostrzeżenia: (0%)
Jako zatwardziały pokerzysta mogę coś niecoś dorzucić do tego tematu. Przez internet możesz jedynie zgadywać czy ktoś blefuje, czy też nie. Tak samo zresztą jest gdy grasz z przeciwnikiem, któy grać w pokera na pieniądze potrafi. Raz zgadniesz, drugi raz stracisz kupę forsy. Istnieje nawet sztuka udawania blefu - zazwyczaj działa tylko na początkujących graczy. Zawsze szansa jest pół na pół. Oczywiście nie wtedy- kiedy grasz z kimś kto grać nie potrafi. Wtedy by ten zwyciężył musi mieć naprawdę dziwną psychikę lub niespotykanie mocne karty.

Moja ulubiona odmiana Pokera to Texas Hold'em. W tej odmianie najwięcej jest wiadome - można bardzo dużo wywnioskować z początkowych ruchów przeciwnika. Odnośnie moich w tej grze sukcesów - nie było ich wiele. W trakcie tych wakacji wygrałem może w sumie z 300$. Nie miałem co prawda posiedzenia w którym przegrałbym z kimkolwiek innym niż moją siostrą i tym samym najwięcej pieniędzy wygrała ona. Jeżeli ktoś nie ma pojęcia o co w tej grze chodzi to polecam stronę... Ech, nie wiem czy to dozwolone, niby to nie jest forum, ale jakaś reklama to jest. Wystarczy wpisać nazwę, która jest na początku tego paragrafu w google.
 
  Odpowiedź z Cytowaniem