Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 10-10-2007, 22:46   #10
Serpentia
 
Reputacja: 1 Serpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znanySerpentia wkrótce będzie znany
Rehlmion

W karczmie znajdowali się sami wieśniacy nawet gdyby chcieli nie mieli by za co kupić twoich wiosek.
Po tygodniu wrócili twoi ludzie z wieściami, których nie chciałeś usłyszeć. W żadnej z twoich wiosek nie wiedzą nic o Rzeźniczym Piotrze.

Ussera

- Czy ja jestem pewny siebie? No cóż można zaryzykować takie stwierdzenie. Ja jednak nie porywam się na coś czego wiem, że nie dokonam.

Zamilkł na moment w którym to namiętnie oglądał kielich jakby zobaczył coś pięknego. Po chwili zdał sobie sprawę z dłuższej już ciszy.

- Przepraszam zamyśliłem się na chwilę. Obstawa, powiadasz? Jest na pewno odpowiednia trzy statki na każdym około czterdziestu mężczyzn. Nie masz się jednak czego obawiać z ich strony.

Elena i Izrael

Od miejscowych marynarzy dowiedzieliście się ze Piotr będzie w mieście za jakieś dwa trzy tygodnie. Nie mogli podać dokładnej daty. Opisali wam go jako mężczyznę wyglądającego na jakieś trzydzieści lat. Dobrze zbudowanego. O charakterze niezbyt pasującym do zawodu jaki wykonywał. Posiadającego lepsze i gorsze dni. Czasami jest wzorowym elegantem a innym barbarzyńcą. "To pewnie przez te dalekie wyprawy. Nikt nie pozostanie zdrowy na umyśle mając do czynienia z demonami i potworami" zwierzył się jeden z majtków.
Zadowoleni stwierdziliście, że macie jeszcze dwa tygodnie by przygotować się do wyprawy.
 
__________________
:swir: I don't suffer from my insanity, I enjoy it. :swir:
Serpentia jest offline