Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-10-2007, 19:59   #1
Demo
 
Reputacja: 1 Demo nie jest za bardzo znany
[Skarżysko i okolice] gracze/ MG poszukiwani

Heya !!

Chcę grać, grać, grać (prowadzić też mogę). Do tego celu potrzebuję min. osoby szt 1- MG.

Najfajniej mi się grało w Gurpsa w świecie WH, ale czy to KC, czy bezsystemowa gra, Neuroshima czy Zew, Cyber czy inne Kulty zawsze jest dobra zabawa.

Od Mastera/ ekipy oczekuję:

-regularności gry- ustalamy wspólnie 1 termin i 3mamy się go (normalne że czasem coś wypada, ale żeby nie było że co 2 sesja nie wypala bo komuś coś wypadło...mamy cały tydzień na ostrzeżenie dziewczyny/ faceta, rodziców, dzieci, księdza, że tu i tu jest sesja i koniec)

-poważnej, dojrzałej gry- dla mnie sesja RPG to nie okazja do nażarcia się chipsami, wychlania piwa, zapalenia marychy....przychodze oderwać się od problemów dnia codzienniego, spotkać się ze znajomymi, zabawić się kulturalnie.

-gry z fascynacji, nie z przyzwyczajenia- nie chcę grać z ludźmi co grają, bo robili to ostatnie 10 lat i tak po prostu im się utarlo. Mnie RPG fascynują, na każdą sesję czekam jak na wakacje, i z takimi ludźmi chcę grać.

Wiek, rasa, płeć, doświadczenie nieistotne.

Coś o mnie:

Wiek: 26
Staż jako gracz: 13 lat
Staż jako MG: 10 lat
Systemy z którymi miałem styczność: KC, WH, Vampire, Werewolf, Mechwarrior, Dzikie Pola, ZC, Gurps, TOON, Kult, DeadLands, AD&D

Preferowany styl gry: Heroic Fantasy, max do 4 graczy (5 to już tłum), w zgranej ekipie. Bardzo fajnie mi się gra 1/1, 1/2 (MG/Gracze).

contact:

gg: 1098806
mail: demonek6@wp.pl
 
Demo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem