Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 10:49   #6
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Cytat:
Czy jest jakaś szkoła magów w tym świecie? niestety jestem kiepski z mechaniki DnD i będę raczej tam wymyślał umiejętności, choć zapewniam że postać będzie raczej początkująca. są jakieś ograniczenia dla magów?, jak wygląda czarowanie? a i o co chodzi z Avatarem
1. Avatar to zdjęcie
Twojej postaci. Możesz je np. znaleźć na Lady Jenova, lub w awatarkach na Zielonej Wieży

2. Mechanika DnD kompletnie nie jest potrzebna. Wzięłam z niej tylko kilka klas i ras Jej znajomość nie jest kompletnie potrzebna. Umiejętności Wy wymyślacie

3. Szkoła magii, tak jak napisałam w pierwszym poście jest w Aldorfie.

4. Ograniczenia. Liczę na Wasz zdrowy rozsądek, ale zastrzegam sobie prawo do "edycji", gdy uznam że gracz przesadził.

5. Mam sporo magów, więc liczę na coś oryginalniejszego. przecież jest tyyyyyyyyle klas

6. Jak wygląda czarowanie? Czarodziej wymawia zaklęcie
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.
Odyseja jest offline