Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 19:00   #9
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
Można To jest taki ogólnikowy spis. Jak na razie (prawie) nikt się go nie trzyma

Mam już trzy karty. We wtorek o 17:00 kończę rekrutację dodatkową. Wtedy wybiorę najlepsze karty. Z tego co widzę, wybór będzie bardzo trudny i chyba zwiększę ilość przyjętych kart. Teraz chciałabym wyjaśnić, dlaczego przyjmuję karty "niestandardowe", a wcześniej zależało mi na zwykłych. Gdy Wielka Rada zbierała ochotników, to starannie dobierała człownków grupy. Teraz to nie obowiązuje. Ostrzegam jednak, że u postaci graczy ciężko z zaufaniem
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 13-10-2007 o 19:11.
Odyseja jest offline