Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 22:00   #3
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 24891 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Cytat:
Można zagrac magiem nekromantą???
Jasne..pod warunkiem, że zapomnisz o naszyjniku z czaszek, czarnej pelerynce i legionie nieumarłych slug.
Bezczeszczenie grobów to poważne wykroczenie, zaś nekromancja należy do praktyk zakazanych prawem, ze wzgledu na wysoką szkodliwość społeczną.
Przyzywanie duchów i nieumarłych samo w sobie jest niebezpiecznym zajęciem...Zawsze coś moze pójść nie tak i truposz wymknie się spod kontroli.

Twoja postac na 98% byłaby magiem ktory poszedł na współpracę z policją, aby uniknąć alternatywy w postaci 30 lat w kiciu, w jednej z celi z półgigantem Freddy'm, dość agresywnym gejem.

Jeszcze jedno słowko o świecie...
Świat okiem zwykłego przechodnia jest zwyczajny... Bush szykuje się na najazd na Iran, demokraci próbują mu przeszkodzić...Jakiś Kaczynski ma odwiedzić ma odwiedzić Polonię w Greenpoint, ale nie wiadomo dokładnie czy to ich prezydent czy premier. Media nie mogą się połapać.
O ciemnej i jasnej stronie mocy paplają jedynie wyznawcy Jedi...A jedyna oficjalnie znana magię uprawiają telefoniczne wróżki.

I władze nie widzą powodu by cokowliek zmieniać...Po co siać panikę?
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 13-10-2007 o 22:29.
abishai jest offline