Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-10-2007, 23:37   #6
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 28543 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Wymagana wiedza o mieście NY znajduje się tu..

http://new-york.miasta.org/s,Mapa_Miasta,14.html

Co do procedur policyjnych to z grubsza bedzie tak jak w filmach policyjnych. stój bo strzelam, karteczka z prawami do odczytanai, zakuwanie w kajdanki humanoidów, pisanie raportów, przesłuchania...etc.

Sam jestem laikiem w tych sprawach...więc nie oczekuję dużej wiedzy od was.

Cytat:
Oprócz tego, że wydział 13 poszukuje nowych ludzi postacie musi coś łączyć, czy będą się znały?
Nie..w zasadzie poznają sie dopiero na miejscu, gdy zostaną połączeni w pary.

Cytat:
Jakieś sugestie dotyczące ilości konkretnych klas? Chyba nie przyjmiesz pięciu nekromantów
Wolałbym żeby przynajmniej połowa graczy była detektywami, przydałby się też jeden duchowny. Bo choć będziecie prowadzić oddzielne śledztwa ( w ramach par) to powinien sie w nich pojawić wspólny mianownik...ale nie chcę zdradzać za dużo w fabuły.

Cytat:
Ale jak zagram nekromantą, załużmy czysto hipottetycznie, że jak naprzykład jakiś przechodzień na ulicy, zupełnie anonimowy, zginie to będę mógł kontrolowac jego ciało, no nie?
Policja ma chronić i służyć, a nie zabijać i animować ..każdy trup podczas akcji to minus w raporcie i kłopoty u przełożonego.

Co do animowania zwłok..teoreycznie taki czar można przygotować.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.
abishai jest offline