Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2007, 22:30   #113
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- „ co zamierzacie ze mną zrobić” (chciał wiedzieć czy zawiódł siebie i swoich towarzyszy. Głupio by mu było gdyby on i jego towarzysze zginęli na próżno . Zwłaszcza przez jego głupotę. Dał się zaskoczyć – nie docenił owego jegomościa , który go powalił)
- „ też służyłeś na froncie , czy tylko to było dla odwrócenia uwagi ?” ( w między czasie sprawdzał czy więzy są porządne czy przy pewnym wysiłku da się coś z tym zrobić. Szukał czegoś w pobliżu co mógłby sięgnąć a inni by nie zauważyli jego czynności. W końcu pełno tu było ostrych krawędzi … zawsze mógł poczekać do nocy bo wówczas ktoś na pewno pójdzie spać, a jeżeli nie to i tak będą zmęczeni podróżą plus opieka nad rannymi plus pilnowanie)
-„ jeśli wolno zapytać (dodał bez żadnego strachu w głosie z pewnością siebie) na co wasi kolesie wpadli , że są w takim stanie? Aha i w moim plecaku powinien zostać jakiś bandaż , ale nie jestem pewien … i tylko niczego mi nie zwińcie , no chyba że zamierzacie mnie zastrzelić”
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline