Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2007, 23:13   #5
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wiem, że już długo nic się nie działo, ale solowe akcje lekko się przedłużają, podobnie jak dogrywanie całości. Mam nadzieję, że najbliższy tydzień będzie właśnie tym czasem, gdy już na dobre zaczniemy przygodę w świecie Shadowruna. Sam się nie mogę doczekać i mam nadzieję, że wszystkim grającym się spodoba. Grupa troszkę ulegnie przemodelowaniu z uwagi na szereg okoliczności niezależnych, ale nie przeszkodzi to w grze. Zainteresowani wiedzą o co chodzi - sam też się odezwę we właściwym czasie. Zatem ładujcie gnaty, ładujcie programy, przypudrujcie noski - poloneza czas zacząć.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline