Wątek: WarCry CCG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-10-2007, 23:56   #2
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
WarCry. Przymierzałem się do niej parę razy i jakoś nie przemogłem się. Mam setki kart, ale korzystam z nich na sesjach z uwagi na rysunki niż granie. Jako osoba, która lubi Warhammera i Stary Świat nie urzekła mnie ta karcianka. Oczywiście, rysunki są wypasione i naprawdę dobre, ale jakoś podejście do tematu nie jest zbyt wciągające. Ot, jakaś bitwa, jakieś walki, jakieś złoto. Brakuje mi w niej jakiegoś wątku, czegoś, co by z tej karcianki uczyniło coś więcej niż tylko karty. Od razu mówię, że to moje subiektywne odczucie, bowiem grałem może ze 3 razy i nie mam zbytniego doświadczenia. A porównać mogę to z kilkoma innymi karciankami i porównanie nie jest pocieszające dla WarCraya.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem