WÄ…tek: Npc
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-10-2007, 10:31   #10
Junior
 
Junior's Avatar
 
Reputacja: 1 Junior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputacjęJunior ma wspaniałą reputację
Adwersarze? A Kochanki? MyÅ›lÄ™ że Kochanki warto opisywać. SÄ… takie mile i wdziÄ™czne. Takie przyjemne w…grze. NaprawdÄ™ uważam że Kochanki warto opisywać w grze.

Tak samo przyjaciół, sąsiadów, wykładowców, sprzedawców w kiosku na rogu, w którym co rano kupuję gazetę, córkę właścicielki warzywniaka z którą wymieniam się książkami.

Życie. Każdy z Nas w swoim życiu spotyka masę osób. Gro z nich nie jest nam obojętne. Bo jako ludzie uwielbiamy wchodzić z nimi w relacje i do baru. Dla mnie RPG powinno być jak życie. Pełno tłuste, pulchne, żywe i rumiane. Chcę czuć że moja postać funkcjonuje w kompletnym świecie. I dlatego potrzebuje NPCów sąsiadów, przyjaciół i Kochanek. Potrzebuję Rodziny. Potrzebuję znajomych. Nie widzę opcji aby było inaczej.

Oczywiście dla każdego RPG jest czym innym. Każdy ma inne oczekiwania, o przyzwyczajeniach nie wspominając. Tak jak powyżej wyglądają moje preferencje. A piszę o nich bo wydają mi się sensowne.

Pozdrawiam
Mariusz
 
Junior jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem