Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-10-2007, 19:03   #25
John5
 
John5's Avatar
 
Reputacja: 1 John5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłośćJohn5 ma wspaniałą przyszłość
Młodzieniec uśmiechnął się do Kastylijczyka.

-Rzeczywiście chwilowo nie wiążą mnie żadne terminy więc czasu mam pod dostatkiem. A w kompanii zawsze raźniej. Zaszczycony będę mogąc towarzyszyć tak zacnemu szermierzowi. Zwłaszcza, że i tak miałem zamiar udać się niedługo do któregoś z miast, zbyt długo byłem w podróży trzeba by kiedyś odpocząć porządnie. No a burza jak to burza sypnie śniegiem i przeleci jak zawsze. Dzień może dwa, no może trzy jak się trafi naprawdę porządna zawieja ale nie dłużej. Zresztą są też i dobre tego strony. My co prawda tu utkniemy ale jeśli tego brodatego gonił ktoś jeszcze i nie zdąży przed śniegiem to... no cóż wilki będą miały przekąskę.- roześmiał się.
Wypite piwo i miód powoli dawały o sobie znać daleko mu było do pijaństwa ale w głowie przyjemnie mu szumiało.
 
__________________
Jeśli masz zamiar wznieść miecz, upewnij się, że czynisz to w słusznej sprawie.
Armia Republiki Rzymskiej
John5 jest offline