Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 17:23   #6
RyldArgith
 
RyldArgith's Avatar
 
Reputacja: 1 RyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwuRyldArgith jest godny podziwu
Thumbs up

Zanim wyśle karte mam pytanie. O co chodzi z klasą Mord-Sith? Czy ona nie ma poziomów? nie ma informacji o bonusach co poziom, nie ma informacji odnosnie umiejętnosci. Ona nie awansuje czy jak?
Druga sprawa, też z tą klasą. Pogubiłem się już w opisie tej klasy. Mówisz że to kobiety wyłącznie, biegłe w torturach. O co chodzi jednak z przejmowaniem magii? Co to za broń Agiel? Co z tą niewrażliwością na magie opisaną przez Cedryka? Pytam bo nie czytałem ksiażki a chcialbym sie dowiedzieć. Czy u ciebie Mord-Sith mają te własciwości?
Ps: Mógłbyś też przybliżyć proze tego autora? Klasa wydaje sie ciekawa, więc chciałbym poczytać o nich. Czy są to postacie drugoplanowe, czy też jedna z nich jest bohaterką pierwszoplanową, ewentualnie głowną?
 
RyldArgith jest offline