Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 18:28   #3
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
Nie no, nie przesadzaj. Aż tak mało to chyba nie... Dla mnie to prawdziwych magów jest około kilkudziesięcie/kilkunastu na każde kolegium, a kilku czy garstka to chyba Mistrzów Magii, czyli magów prawdziwie wybornych, po angielsku by to było Sorcerer'ów, bo to właśnie taki czarownik ale nie zły tylko po prostu potężny.
Natomiast czarodziejów zakazanych kultów? Hmmm... Guślarzy myślę, że rzeczywiście sporo ale nie wiem czy więcej niż prawdziwych czarodziei/magów. Czarowników, czyli zaawansowanych guślarzy może być kilkudziesięciu, może ciutek ponad setkę.
A CZAROWNIKÓW, DEMONOLOGÓW i NEKROMANTÓW, czyli prawdziwych wyznawców śmierci i Chaosu, mrocznych odpowiedników magów/mistrzów może być rzeczywiście garstka, pewnie kilkunastu.
I do tego muszą się ukrywać. Nie po lasach czy górach, bo też muszą żyć. Ale pewnie na granicach Imperium, w małych wioseczkach regularnie nękanych atakami hord szkieletów, a ostatecznie też w wielkich metropoliach, gdzie kryjąc się w tłumie zbierają swoje śmiertelne żniwo.
Ale nie za długo, bo w dużych miastach prędzej czy później znajdują stos...
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem