Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-10-2007, 21:19   #123
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- „ A więc panie cwaniak, którego próbujesz zgrywać. Po pierwsze kiepsko ci to idzie. Po drugie mam na imię Ragnaak jak już chcesz do mnie mówić na „ty”. Po trzecie w grupie raźniej. Jeśli nie będziemy siebie traktować z góry lub z niechęcią czy nienawiścią to widzę spore szanse, że dłużej przetrwamy niż osobno. Zyski jeśli będą miały przyjść to przyjdą, a jak nie to trudno. Ale udział po równo jakby co … Zaufanie … hmmm … nikt tego nie oczekuje, ale z czasem może ono przyjdzie. Dzięki zaufaniu można dużo zyskać”.
Przez chwilę się zastanawiał co tu można jeszcze dodać sensownego. Różne myśli przelatywały mu przez głowę, naprawdę różne. Podczas rozmyślania sekundę więcej poświęcił aby zastanowić się nad osobnikiem z którym rozmawiał. Pan cwaniak albo nikomu nie ufał, albo nie wie co to działanie zespołowe, a może uważa się za lepszego od wszystkich. Taki osobnik zawsze był słabym ogniwem
-„ Dodając jeszcze jedną rzecz. Zawsze podczas podróży możemy się natknąć na „wyzwania” gdzie pojedynczo byśmy nie dali rady. A będąc razem szanse wzrastają … no i mam nadzieję, że wpadniemy na większe ilości Tornado. Bo chętnie bym wkurzył jakiegoś dystrybutora i wysadził jego zapasy w powietrze”
Uśmiechnął się w myśli. Wiedział, że największym zagrożeniem zaraz po Molochu jest Tornado. A widok wylatującego w powietrze towaru wraz z jakimś ważniakiem poprawiło mu humor. Fakt, że tylko w myślach, ale lepsze to niż nic.
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline