Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-10-2007, 14:10   #30
3killas
 
Reputacja: 1 3killas nie jest za bardzo znany3killas nie jest za bardzo znany3killas nie jest za bardzo znany3killas nie jest za bardzo znany
- PrzyznajÄ™, że nieraz przyszÅ‚o mi przesÅ‚uchiwać jeÅ„ców, jako że niejeden wypad i zwiad już przeprowadzaÅ‚em. Z czystej ciekawoÅ›ci dowiem siÄ™ co nieco od tego gagatka... – odpowiedziaÅ‚ oficer co chwile sprawdzajÄ…c, czy szwy aby na pewno nie puszczajÄ…. – OczywiÅ›cie wszystko panom przekażę, może pan WÅ‚adimir zechce mi pomóc? W dwóch zawsze bÄ™dzie Å‚atwiej wyczuć kÅ‚amstwo w jego sÅ‚owach – mówiÄ…c to patrzyÅ‚ na zwiÄ…zanego mężczyznÄ™.

Sam chyba piszÄ™ siÄ™ na tÄ™ saunÄ™, skoro pan tak wielce jÄ… zachwala – uÅ›miechnÄ…Å‚ siÄ™ do rudowÅ‚osego. – Natomiast co do tej przesyÅ‚ki, hmmm... – chwilÄ™ zastanawiaÅ‚ siÄ™ marszczÄ…c brzydko brwi – Mam pewne obowiÄ…zki, które muszÄ™ speÅ‚nić, jak siÄ™ przypadkowo skÅ‚ada pod St. Andresburgiem, toteż z chÄ™ciÄ… panom tam potowarzyszÄ™. MyÅ›lÄ™ też, że kilka dni mojej sprawy nie zbawi, tak wiÄ™c piszÄ™ siÄ™ na tÄ… imprezÄ™ – dodaÅ‚ zadowolony i trochÄ™ ciekawy tej przygody.
 
3killas jest offline