Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-10-2007, 14:04   #9
Midnight
Konto usunięte
 
Midnight's Avatar
 
Reputacja: 1 Midnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputacjęMidnight ma wspaniałą reputację
Ciekawy temat.. dlaczego ja go wczesniej nie znalazlam?!

Otoz ja z moim maloznkiem poznalismy sie wlasnie dzieki sesji RPG. On byl starym graczem i MG, ja dopiwro zaczynalam. W chwili obecnej wylapujemy kazda mozliwosc do zagrania choc ja glownie na forum. Nie jeden raz juz sie sprzeczalimy na tematy systemow (a wole autorskie i WOD, on D&D i Neuro) ale zazwyczaj sprzeczki te byly bardziej dyskusjami na temat zalet i wad tychze systemow.
Wydaje mi sie iz malzenstwa RPGowe lub tez pary RPGowe zdazaja sie dosc czesto choc tez i ciezko czasami im przetrwac. Szczegolnie niebezpieczne sa sytlacje w ktorym maloznka/malzonek odgrywaja scene erotyczna lub niekoniecznie ale zwiazana z osoba plci przeciwnej i wymagajaca wykazania do niej glebszych uczuc. W drugiej osobie (mimo iz zazwyczaj irracjonalnie) budzi sie zazdrosc co moze doprowadzic do nieporozumien.
Bardzo wazne jest (przynajmniej moim zdaniem) samo podejscie do RPG i umiejetnosc oddzielenia swiata fantasy od realu. Nie kazdemu sie to udaje.
Dodatkowo czasami ryzykownym jest granie/prowadzenie praom RPGowym. Kazda klutnia czy nieporozumienie wplywa bowiem znaczaco na sposob w jaki prowadza swoje postacie. Czasami wrecz calkowicie je zmieniajac pod wplywem chwili.

Hmmm troche sie rozpisalam wiec zakoncze na tym.
 
__________________
[B]poza tym minął już jakiś czas, odkąd ludzie wierzyli w Diabła na tyle mocno, by mu zaprzedawać dusze[/B]
Midnight jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem