Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2007, 17:29   #2
ZauraK
 
ZauraK's Avatar
 
Reputacja: 1 ZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumnyZauraK ma z czego być dumny
Wiem, że nieładnie się czepiać ale cóż
Cytat:
Napisał Kakazu Zobacz post
Garstka rozbitków (bohaterowie) szuka jakiś oznak cywilizacji i próbuje przeżyć.

porozmieszczane są na niej malutkie kilku, kilkunastoosobowe osady Karkkahitów (opis poniżej) kilkadziesiąt małych osad, 3 miasta i jedna gigantyczna metropolia w centrum wyspy leżąca w dole wielkiego kanionu.
Ja wiem że w opisanym świecie lepiej się poruszać i bla bla bla... ale w końcu gracze szukają czy wiedzą że jest tu cywilizacja ? Po za tym spadli na nieznaną planetę i od razu znają jej geografię?
Cytat:
3 rasy do wyboru:
Frochhowie
Karkkahici
Vikkhroci

• Historia: (Pochodzenie: z jakiej planety; planety można wymyślać najlepiej aby leżały w jakiś odległych systemach niezwiązanych z linią fabuły)
Tu już w ogóle nie jest dla mnie zrozumiałe
Ograniczyłeś wybór ras najpierw do trzech, a potem do dwóch. Pozostało tylko wybrać pomiędzy Frochhowie i Vikkhroci (sorki ale nie wiem jak to odmienić). A więc co można opisać wybór planety też raczej niewielki (2 rasy). W dodatku nic nie wiadomo o tych planetach. A potem kazałeś opisać pochodzenie z zastrzeżeniem jak w cytacie... I teraz: 2 graczy, ta sama planeta, 2 różne historie, co za tym idzie różne nazwy planet i ich opisy ??? Chyba coś tu nie tak.
Oczywiście można założyć że się rasy rozlazły po wszechświecie i mieszkają na iluś planetach w końcu podróże międzygwiezdne itd.
Nie mniej jednak przydałby się bogatszy opis.
A ten świat to tak z doskoku wymyślony, czy masz może jakiś "podręcznik"?
uffff...
OK pomimo powyższego sądzę że mógłbym być zainteresowany - KP podeślę a dalej się okaże
 
__________________
ZauraK
ZauraK jest offline