Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2007, 19:52   #4
Kakazu
 
Reputacja: 1 Kakazu ma wyłączoną reputację
Zaurak, no skoro zadałeś to pytanie to muszę odpowiedzieć,

Cytat:
Po za tym spadli na nieznaną planetę i od razu znają jej geografię?
a odpowiedz jest prosta, na pokładzie statku pozostał nie uszkodzkodzony komputer na którym znajdują się informację co do każdej zarejestrowanej planety we wszechświecie, i wyświetlił tyle informacji ile napisałem, co nie znaczy że to jest dużo. Tyle ile wam potrzeba, no i tyle ile ogólnie wiadomo z badań dotyczących słabo skolonizowanych planet.


Cytat:
Ograniczyłeś wybór ras najpierw do trzech, a potem do dwóch. Pozostało tylko wybrać pomiędzy Frochhowie i Vikkhroci (sorki ale nie wiem jak to odmienić). A więc co można opisać wybór planety też raczej niewielki (2 rasy). W dodatku nic nie wiadomo o tych planetach. A potem kazałeś opisać pochodzenie z zastrzeżeniem jak w cytacie... I teraz: 2 graczy, ta sama planeta, 2 różne historie, co za tym idzie różne nazwy planet i ich opisy ??? Chyba coś tu nie tak.
nie czaje, te 3 rasy występują w każdym zakątku wszechświata, a to że Karkkahici żyją na tej planecie to tylko plus dla tych którzy wybiorą tę rasę.
Planetę z której pochodzicie sobie wymyślacie i chodzi mi oto żeby była daleko aby gracz nie wymyślał sobie że przyśle sobie jakieś posiłki i ekwipunek itd. Chyba źle zrozumiałeś.


MrYasiuPL
Cytat:
1.Czy Vikkhroci mogą mieć ciemno-zieloną skórę?
2.Może jednak będzie można grać człowiekiem?
3.Jest mało umiejętności do wyboru, czy będzie można też mieć jakieś magiczne/psioniczne/tropicielskie?
1 yyy napisałem dokładnie że lekko zieloną tzn. jasnozieloną, albo przeźroczysto zieloną
2 nie
3 żadnej magii, żadnej psioniki, precz z tym, a tropicielskie to już zależy od twojego pomyślunku i mojego opisu świata, a nie od cyferek 1 i 2
 
Kakazu jest offline