Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2007, 21:41   #1
rudaad
 
rudaad's Avatar
 
Reputacja: 1 rudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputacjęrudaad ma wspaniałą reputację
Pierwsza rocznica "I pomorskiego zlotu LI"

Witam serdecznie
W temacie pierwszej rocznicy I pomorskiego zlotu LI.

Rok temu w dniach 09.12.2006r.-10.12.2006r. odbył się w Toruniu I pomorski zlot LI, który okazał się ogromnym sukcesem i dzięki któremu zawiązała się silna przyjaźń pomiędzy zupełnie na pierwszy rzut oka różnymi od siebie ludźmi. Na owym spotkaniu była nas tylko szóstka :Lhia, Redka, Yarot, Mal, Fist i ja, ale wszyscy wywieźliśmy z Torunia cudowne wspomnienia oraz poczucie, że na każdym zakręcie życia można poznać wspaniałych ludzi, nawet na forum internetowym.

W tym roku chcielibyśmy spotkać się raz jeszcze, wspomnieć dawne czasy i powitać w naszych szeregach nowych userów, którzy swoją przygodę z LI dopiero zaczynają. Początkowa sama do pomysłu urządzenia rocznicy otwartej byłam sceptycznie nastawiona, ale po rozmowie z moim przyjacielem i dzięki temu, że uświadomił mnie, iż forum tak naprawdę się nie zmienia tylko ludzie, przychodzą i odchodzą zmieniłam zdanie. Przecież: "Będą trochę inni ludzie pewnie, ale czy gorsi?"
Dlatego też chciałabym serdecznie zaprosić was wszystkich na naszą rocznicę! W programie mamy tak naprawdę replay z zeszłego roku, chcemy odwiedzić te same miejsca, wypić tyle samo piwa/soku, tak samo cieszyć się każdą chwilą wspólnie spędzoną.

Planowany termin to 08.12.2007r.-09.12.2007r., bądź 15.12.2007r.-16.12.2007r.. Miejsce to oczywiście Toruń, a lista osób to Lhia, Redzia, Mal, Fist, Yarot i ja (obowiązkowo) i każda inna osoba chętna do spotkania się z nami, która zgłosi się w tym temacie, a później zaszczyci nas swoją obecnością.

Szczegóły tak jak w zeszłym roku, ustalamy w tym temacie. Najpierw goście honorowi, proszeni są o oficjalne potwierdzenie chęci wzięcia udziału w rocznicy,a później dopiero marudzenie, co wam się nie podoba.

"Girl Power!"
"Nie bądź taki Mal, bo przyjdzie Fist i ci naYaroci!"
"Musk Power!"

A tak to było za pierwszym razem: http://lastinn.info/konwenty-oraz-fo...zlot-li-9.html (I pomorski zlot LI)
 
__________________
"Najbardziej przecież ze wszystkich odznaczyła się ta, co zapragnęła zajrzeć do wnętrza mózgu, do siedliska wolnej myśli i zupełnie je zeżreć. Ta wstąpiła majestatycznie na nogę Winrycha, przemaszerowała po nim, dotarła szczęśliwie aż do głowy i poczęła dobijać się zapamiętale do wnętrza tej czaszki, do tej ostatniej fortecy polskiego powstania."
rudaad jest offline