Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-10-2007, 23:25   #4
Harv
 
Harv's Avatar
 
Reputacja: 1 Harv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie cośHarv ma w sobie coś
Cóż.. mocno konsolowa, ale może wyjdzie na pecety też.. Nie obraziłbym się . W każdym razie na skradankę to nie wygląda za bardzo. Jednak trochę mało finezyjny ten zabójca. Wleźć wśród tłum i przywalić z bliska na oczach wszystkich? Niee ... Nie mój styl. Ale mam nadzieję, że będzie też można rozwiązać każdą sytuację w inny sposób - jak to było w Hitmanie (teoretycznie da się przejść misje w stylu "Na rambo" bo gra dostarcza też do tego instrumenty). Bardziej przypomina mi właśnie Prince of Persia, niż Thiefa lub Hitmana. Sama idea, żeby gość ubrany na biało i do tego z kuszą na plecach rozpychał się łokciami niepostrzeżony jest dość śmieszna dla mnie. Ale cóż - czasem można na takie szczegóły przymknąć oko. Mam tylko nadzieję, że doczekam się ubgrade'u kompa do tego czasu i gra będzie dostępna na tę platformę.
 
__________________
Nie chcę ukojenia, które mogłoby mi odebrać skruchę, nie pragnę uniesień, które wbiłyby mnie w pychę. Nie wszystko, co wzniosłe, jest święte, nie wszystko co słodkie - dobre, nie wszystko co upragnione - czyste, nie wszystko co drogie - miłe Bogu.
Harv jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem