Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2007, 10:26   #1
olo19
 
olo19's Avatar
 
Reputacja: 1 olo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znany
Smile Rekrutacja do autorskiej sesji Dragon Ball Z -history of three saiyan

Słowem wstępu powiem tak:
*po pierwsze poszukuje trzech saiyan
*po drugie wymagam opisu, postaci (mile widziane własnej roboty avatary)
*trzecią z kolej rzecz jest już bardziej przyjemna otóż każda z postaci ma 50pkt. na rozdanie na cechy. a cechy mają się następująco :
-siła od niej zależy siła waszego ciosu zadanego podczas walki wręcz
-wytrzymałość to od niej zależy wasze rzycie (wt*5) ją także odejmiecie od obrażeń zadawanych przez wroga
-szybkość jest to cecha dzięki której określimy pierwszeństwo działania, ważne jest również to że gdy przeciwnik ma 2 razy mniejszą szybkość to ty atakujesz go dwukrotnie 3razy to trzykrotnie i tak dalej .
-moc określać będzie wasze ataki energią ki oraz sam jej ilość (2*moc)
-zręczność określa obronne przeciw atak energii ki
* na każdą z tych cech nie można dać więcej niż 20pkt.
*kolejną rzeczą są umiejętności każdy z graczy na początek umie te trzy:
pociski energii ki(moc*1,2 zaokrąglając w duł jeden pocisk 3ki), lewitacja, oraz kontrola oczaru ma prawo też wymyśleć umiejętność własną związaną z którą kolwiek z cech wymagam jednak rozsądku (nie przesadzajcie z mnożnikami) i opisu wykonania oraz nazwy.
I to by było na tyle postacie i zgłoszenia piszcie tutaj za najlepszy pomyśl nagroda.
aha liczą się trzy pierwsze osoby.
za błędy przepraszam mam dyzortografię

Do dam jeszcze, że wielką uwagę przyłożę również do sposobu opisu walki, który może zmienić jej przebieg. Zastosowałem taki model postaci, ponieważ uważam, że kostki w grach formowych są nie potrzebne i dzięki nim może dochodzić do oszustw, a jednak rozwój postaci to jedna z motywujących gracza rzeczy, więc zastosowałem coś takiego.
 

Ostatnio edytowane przez Redone : 28-10-2007 o 12:13.
olo19 jest offline