Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-10-2007, 12:16   #1
Kutak
 
Kutak's Avatar
 
Reputacja: 1 Kutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwuKutak jest godny podziwu
[Warsztaty] Żywe Światotworzenie!

Witam wszystkich w temacie, który posłuży nam do stworzenia świata, w którym wasze postacie będą przeżywać swoje cudowne przygody

Na czym całość polega wiecie, wiele szczegółów wyjdzie w praktyce. Będziecie tu przedstawiać swoje wizje, omawiać je, dogadywać się ze sobą, a gdy powstanie już w miarę spójny obraz dotyczący danego punktu- ja zajmę się opisaniem go w kilku zdaniach. W taki sposób w przeciągu najbliższych dni wykreujemy podstawę całej sesji

Swoje pomysły przedstawia cała czwórka graczy (Odyseja, SG, Luka i Morfik) oraz Mira, która w tym temacie reprezentować będzie opinie obu MG. I żeby nie było- nasze zdanie liczy się w takim samym stopniu, jak wasze- nie bardziej, nie jest to nic odgórnie narzuconego! Gdybyśmy chcieli prowadzić coś w wymyślonym jedynie przez siebie świecie, to nie bawilibyśmy się w ten cały World Burning

Punkt pierwszy- Motyw Główny

Mieliście przedstawić to w rekrutacji, niestety- nikomu nie chciało się przeczytać ze zrozumieniem mojej prośby. Tym razem proszę więc o zrozumienie samej idei- nie proszę o opisy całego świata, a jedynie o określenie go w 3-4 słowach.

Tu niewiele będzie do negocjacji- wszyscy przedstawicie pomysły, a ja postaram się złożyć te puzzle w jedną "myśl przewodnią" sesji.

Przykładowe motywy główne:

"Poszukiwanie księżniczki", "Kowboje", "Ucieczka z więzienia", "Życie w postapokaliptycznym miasteczku", "Kosmonauci na Marsie" etc.

No to jazda

Powodzenia

Kutak
 
__________________
Kutak - to brzmi dumnie.
Kutak jest offline