Wątek: Post Mortem
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 09:51   #8
Lorn
 
Lorn's Avatar
 
Reputacja: 1 Lorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputacjęLorn ma wspaniałą reputację
Eik Vangalar

- Nie śpij, bo Cię okradną! – rzucił krótko, zerkając na wyrwanego z drzemki sąsiada.
Położył hełm na ławie przed sobą, łuk zahaczył na kolanie i począł ściągać rękawice do oczekiwanego posiłku.

- Póki co, nic nie wiem o tym, żebym był zajęty, ale dla świętego spokoju porozmawiam jeszcze z Joachimem. – odparł bez namysłu.
- Kufel piwa i smażone mięsiwo! – zakrzyknął do przechodzącej obsługi i ponownie skierował swój wzrok na Juliana.
- Byłoby to co najmniej dziwne, gdyby zaplanował podróż tylko w jedną stronę.
Jestem z nim umówiony na rozmowę za godzinę lub dwie, a do tego czasu chciałbym coś zjeść, napić się i wziąć gorącą kąpiel. –
dodał po chwili, nie mogąc już doczekać się spełnienia swoich małych pragnień.
- Jak go znam, zanim zorganizuje towar, zanim stąd ruszymy, chłopina obleci wszystkie najlepsze lokale i zabawi się trochę. Lekko licząc, zejdzie mi tu poczekać z tydzień. – zaśmiał się na wspomnienie, jak ostatnimi razy spędzał z nim wieczory i poranki. - Wiesz już, kogo i przed czym masz ochraniać?

- Tymczasem nie zaszkodzi jak szepniesz Kulawemu, że masz ze sobą dodatkowo, dwa szybkie miecze gotowe pod zaciąg. –
klepnął Juliana po przyjacielsku w ramię.
- Ile to będzie według Ciebie, kiedy płacą nieźle? – zapytał ciekaw, czy tutejsze stawki dorównują tym, które zwykł przyjmować.
 

Ostatnio edytowane przez Lorn : 30-10-2007 o 13:41.
Lorn jest offline