Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 20:19   #7
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
cytuje: "Przeciecz znam go dobrze był zawsze w naszej paczce ja, Brocco, Vaki, nigdy nie osiągnął takiej mocy podczas treningów." mhm moglbys okreslic jakos nasze relacje, skad sie znamy kogo znamy?!... bo stosunek miedzy nami to wyjdzie w czasie?

i moja postac nie powinna poczuc mocy.. a raczej powinnien ja ostrzec scouter.. ktory chyba u saiyan jest prawie zawsze wlaczony...:/ znaczy sam wykrywa.. energie.. ale coz..

i eh eh np twoj ostatni post zaczyna sie Vaki- - jakby byl skierowany tylko do niego.. wiec ja go olac chcialem.. ale zauwazylem tam imie mojej postaci.. i jednak tam opisujesz cos co robi moja postac.. i nie rozumiem tej energii za moich plecow.. cos wykrylem o kogo ci chodzilo:/?!
A i skoro mnie tak wyczerpala moja technika to nie powinnienem wiecej zniszczyc?! ot ci raptem maly wybuch a stracilem cale KI niemalze..;] i moglbys wprowadzic BP czyli tzw body power.. bysmy mogli sie jakos okreslic w stosunku do DB... Goku i Piccolo mieli po 500 walczac z Raditzem.. Goku przy Vegecie jakies 5000 jednostek.. itp

i bledy ortograficzne:]

noi teraz jedyny post jaki moge napisac to u dupier Marynie za przeproszeniem... czyli o tym co mysle przed proba.. nic wiecej:/

i nie czyta sie wcale fajniej widzac obrazki nie majace zwiazku z reszta... jak Krillan.. GOku ssj.. albo przynajmniej sa troche za duze co niektore i za bardzo rzucaja sie w oczy.. a sa dosc zbedne.. jezeli nie pasuja
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!

Ostatnio edytowane przez Mordragon : 30-10-2007 o 20:32.
Mordragon jest offline