Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-10-2007, 21:04   #8
olo19
 
olo19's Avatar
 
Reputacja: 1 olo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znanyolo19 wkrótce będzie znany
No, więc tak po pierwsze nie wiem, o jakie ci błędy chodzi po drogie osiągłeś jak największy poziom swej techniki a ona wyczerpuję cię na maks. policz ile energii masz jak wejdziesz na ostatni jej poziom. Z napisałem tam, że zniszczyłeś ruiny budynku to mało. Piszę w wordzie, wienc niewiem, dlaczego są błędy, ale jak coś to za nie przepraszam. A co do tego, co teraz możesz napisać to np. zawsze możesz komuś podłożyć świnie albo zrobić coś innego, ale to ty powinieneś umieć się odnaleźć w tej sytuacji sam, powiedzialeś że jesteś zły. A co do waszej znajomości to nie wystarczy, że chodzicie razem do jednej klasy i razem wykonywaliście zbiorowe zadania i treningi nadawane przez waszych trenerów. A co do wykrycia to mój błąd przyznaje, body power też w prowadzę od teraz. Aczkolwiek dużą moc wykrywali bez radaru chyba ale nie chce się kłucić. A co do obrazków to obrazują zachowanie waszych postaci, lub miejsca, w których się znajdują.
 
__________________
"Skoro ludzie to pionki, kim jest król"

Ostatnio edytowane przez olo19 : 30-10-2007 o 21:09.
olo19 jest offline