Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-10-2007, 07:12   #10
Mordragon
 
Reputacja: 1 Mordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputacjęMordragon ma wspaniałą reputację
Cytat:
dumni i potęrzni SAIYANIE
coś marnego masz tego worda
a moja postac nie jest zła... niczego takiego nie powiedziałem.. to jedynie ty odniosles takie wrazenie po tym jak ją opisałem.Wiec nie jest zła.. albo jest neutralna.. albo jeszcze bardziej zla niż ci sie wydaje..;]

Co do obrazków do np z trunkiem przesadziłeś.. a co do postów.. "odnaleźć się w sytuacji" spoko to ja sie odnajde ale posty będa no takie jakie beda..;]

A te BP to mhm do Freezera powinny być zgodne z DB, bo do tego czasu je mniej więcej podawali.. choć wydawało mi się, że na namek najwieksza moc to była okolo 1mln BP... no ale przynajmniej bedziemy miec jakies rozeznanie jak silni my jestesmy.. wiec czekam na BP:] bo dalej nie wiem czy moge niszczyc planety czy marne budynki

I pytanie do Marcellusa.. twoja postac wyglada jak Trunk?! ma fioletowe wlosy czy jak..;/?!

To tyle z moich dotychczasowych uwag;] sorry ze az tyle ale jak ktos prowadzil tyle gier i systemow z tym zwiazanych to moze miec kilka ale
 
__________________
Gdybym nie odpisywał przez 2 dni.. plsss PW:)
-"Na horyzoncie widzisz szyb kopalni"
-"Co to za rasa szybko-palni?"
Czego pragnie eMdżej?!

Ostatnio edytowane przez Mordragon : 31-10-2007 o 07:40.
Mordragon jest offline