Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-11-2007, 10:08   #1
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Si Vis Pacem ParaBellum ( rekrutacja uzupełniająca)

Jako, że część graczy gdzieś sobie wybyła, będę potrzebował 1 - 2 nowych graczy do sesji. Dobry moment na dołączenie się, ponieważ sesja ma dopiero całe 6 stron. A tu linki do sesji:

http://lastinn.info/sesje-rpg-autors...ra-bellum.html
i rekrutacji:
http://lastinn.info/archiwum-rekruta...ra-bellum.html ((Autorski) Si vis Pacem Para bellum)
Na koniec wszystkie informacje z rekrutacji.

Tysiąc lat minęło od kiedy na tę ziemię przybyły elfy. Myślały, że są pierwsze i ta ziemia należy do nich. Jak się okazało mylili się. Na tych ziemiach żyli już ludzie. Potem przybyli jeszcze krasnoludy, niziołki, gnomy itd. Elfy były jednak największą i najmądrzejszą rasą. Uważali się lepsi od innych i postanowili dokonać rzezi żeby zmniejszyć populację ludzi którzy najbardziej im zagrażali. Potem ludzie byli już tylko niewolnikami. Nie przewidzieli jednego. Loren, młody niewolnik, miał dość niewoli i wreszcie rozpoczął powstanie w jednej z kopalni adamantium. Po przejęciu kopalni powstanie zaczęło się rozszerzać do niesamowitych rozmiarów aż wreszcie ogarnęło całe miasto Legion. To było jednak 1000 lat temu. Dzisiaj dawna potęga elfów jest jedynie wspomnieniem. Ludzie stali się dominująca rasą. Inne żyją tylko w jej cieniu. Tysiąc lat zmieniło wiele. Świat rozwinał się technologicznie. Komputery, samochody, pociągi, wieżowce. To nie przypomina już naszego dawnego świata. Prawda, bracie? Z jakiegoś piekielnego portalu wyskoczyła armia demonów niszcząca wszystko co napotka na swojej drodze. I jeszcze ci barbarzyńscy orkowie. Tylko nieliczni są z nich ucywilizowani. Chociaż troche zaczyna go przypominać. Elfy sie już buntują chcąc odzyskać dawną świetność. Wiem, wiem bracie. Nie przypominaj mi. Zawsze mówiłeś, że historia lubi się powtarzać.

Obchody 3 tysiąclecia minęły bardzo przyjemnie. Była impreza suto zakrapiana alkoholem. Dlatego do pracy przyszedł z kacem i nie wyspany. O wszystkim tym zapomniał w zaledwie jednym momencie. Kiedy wszedł do biura i zamknął drzwi zobaczył znajomą postać wyuchodzącą z cienia. Patrząc się w te fioletowe, świecące oczy czuł się jakby stanął naprzeciw demona.
- Zdziwiony? - zapytał ubrany na czarno, zamaskowany mężczyzna.
- Zmusili mnie. Nie chciałem cie zdradzić - zaczął się pośpiesznie tłumaczyć.
- Kto?
Zarządca podał mu dwa dosyć znane nazwiska.
- Co? To nie może sięgać aż tak wysoko.
Nagle wielka szyba prowadząca na balkon rozprysła się w drobny mak i Zarządca padł martwy.
" Snajper".
Zamaskowany nic więcej nie zdążył pomyśleć, bo do środka wpadło 3 ochroniarzy. Dwóch z nich było uzbrojonych w miecze. Trzeci za to miał karabin. NIe miał czasu się z nimi bawić. Szybko się odwrócił jednocześnie wyciagając dwa pistolety. Wystrzelił kilka razy i ochroniarze padli ogarnieci wstrząsami. Nie ma to jak naboje paraliżujące. Dzięki swoim wyczulonym zmysłom usłyszał nadjeżdzający pociąg. Rozpędził się i wyskoczył przez rozbitą szybę prosto na jego dach. Usiadł i podziwiał panoramę wielkiego miasta Legion pełnego wieżowców i ludzi spacerujacych po ulicach, a także samochodów. Wiedział, że teraz wplątał sie w naprawdę grubą aferę.

Witam. Mam przyjemnosć zaprezentować wam moją kolejną sesję autorską. Tym razem dzieje sie w świecie podobnym do tego w Final Fantasy VII. Magia tutaj miesza sie z technologią. Tutaj raczej by pasowało, ze miesza się heroic fantasy z cyberpunkiem. Wcielacie się w członka jednej ze stron konfliktu ( powstańcy, imperium ( ludzie), barbarzyńcy, demony) i wplątujecie się w grubą aferę. Mozecie też oczywiście grać postacia neutralną niedziałajacą po żadnej ze stron. A teraz kp:
Imię i nazwisko:
Wiek:
Wygląd:
Płeć:
Rasa:
Profesja:
Charakter:
Historia:
Ekwipunek: miecze, topory, łuki, kusze, wszelkie inne rodzaje broni białej, bron palna ( karabiny, pistolety, strzelby itd.)
Dostępne rasy: człowiek, elf, krasnolud, gnom, niziołek, demon, ork, cyborg, mutant i inne powszechnie znane.
Profesje: wojownik, mag, złodziej, szpieg, zabójca, nekromanta, gunner ( posługuje się bronia palną), fighter (walczy wręcz), barbarzyńca, bard, iluzjonista, bionik ( robot biologiczny wygladający jak człowiek. Ma średnie umiejętności gunnera. jego zaletą jest to, że może wczepiać sobie specjalne implanty dające mu niezwykłe zdolności), ninja.


A teraz juz tylko konkrety. Storytelling. Wybieram najlepsze kp. Rekrutacja najprawdopodobniej potrwa do piątku. Możliwe jest też zakończenie jej wcześniej. Przyjmę 4-5 graczy. Teraz czekam na zgłoszenia i pytania. Aha. Zaczynacie oczywiście w mieście Legion. W sesji nie będziecie musieli łączyć sie w drużynę. Będziecie mogli rywalizować ze sobą i walczyć. Można też oczywiście zawrzeć sojusz. Poza tym wiedzcie, że rasy mieszane są też możliwe.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 02-11-2007 o 10:10.
wojto16 jest offline