Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2007, 17:54   #1
Cedryk
 
Cedryk's Avatar
 
Reputacja: 1 Cedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputacjęCedryk ma wspaniałą reputację
Rekrutacja (warhammer II edycja) WÅ‚adca zimy - kampania.

- Sierżancie, wyjedziecie ze swym oddziałem na ostatni patrol. - zaczął bez ceregieli.
- Tak jest. Ale...
- Wiem, mieliÅ›cie być na urlopie. ObiecujÄ™, że gdy wrócicie z tego zadania, caÅ‚a drużyna dostanie dwa tygodnie wolnego. A teraz szczegóły. - Horth siÄ™gnÄ…Å‚ do wielkiej szafy i po chwili rozÅ‚ożyÅ‚ na swym biurku wielkÄ… mapÄ™ Ostlandu. PrzejechaÅ‚ palcem po kilku miejscach. - Nie bÄ™dziecie wracać do jednostki, za dÅ‚ugo by to trwaÅ‚o, pojedziecie przez Taren, potem Sarbrum, dojedziecie do fortu Grubnaum i tam przezimujecie. Cel zadania? Już mówiÄ™. Mamy raporty o bandzie zielonoskórych w okolicy. Owszem, dziwne – powinni siÄ™ już zadekować na zimÄ™, a ci siÄ™ jeszcze szwendajÄ…. Tych jest kilkunastu, ale to gobliny, nie orki. MiaÅ‚bym to dokÅ‚adnie w dupie, gdybym byÅ‚ pewien, że sukinkoty nie bÄ™dÄ… napadać na osady. A tego nie mogÄ™ być pewnym. A jak nadejdÄ… trzaskajÄ…ce mrozy i mi ludzi w wioskach bÄ™dzie straszyć zielone gówno, to mi szefostwo wejdzie do dupy z takim impetem, że i wy poczujecie. Już teraz siedzi mi na Å‚bie Herr Landskommendant von Bergeroff i pyta, co w terenie. RuszyÅ‚by dupsko, to by siÄ™ dowiedziaÅ‚, psia jego mać. JesteÅ›cie profesjonalistÄ…, wiÄ™c wiecie jak to zrobić – nie wdawać siÄ™ w żadne bitwy, zarżnąć ich szefa i rozpÄ™dzić resztÄ™. PoÅ‚owa wybije siÄ™ w walce o przywództwo, a potem i tak siÄ™ rozpierzchnÄ…. To jest formalnie cel waszej misji, wiÄ™c gdybyÅ›cie narżnÄ™li ich jutro, to możecie wracać. JakieÅ› pytania? Nie? No to cieszÄ™ siÄ™, żeÅ›my siÄ™ zrozumieli.

Porucznik sięgnął do barku, wyciągnął butelkę i dwa kieliszki, po czym rozlał po setce przezroczystego trunku.

- Golnijcie sobie i idźcie przygotować ludzi do wyjazdu.

- Tak jest
- przechylił do dna. Trunek był mocny i wyborny w smaku, dużo lepszy niż wódka, którą zwykło pić się w kantynie.

- Aha, jeszcze jedno. - zagaił kapitan.- Miałem dziś dziwny sen o magu, czarach, wiecie... Nieważne. Uważajcie na siebie, sierżancie, wiecie dobrze jak wygląda patrolowanie terenu w zimę. No, do roboty.



W zwiÄ…zku, iż ostatnio wpadÅ‚a mi w rÄ™ce kampania „WÅ‚adca Zimy” zamierzam jÄ… poprowadzić.

1. Rekrutacja trwa do 15 listopad, jeśli znajdzie się, co najmniej sześć odpowiadających mi historii postaci, jeśli nie to przedłużam do początku grudnia.
2. Posty, co najmniej dwa tygodniu lub, co 48h w zależności od rozwoju fabuły
3. Mile widziana znajomość świata, Warhammera i zasad II edycji.
4. Historia minimum strona A4 ale nie więcej niż trzy strony. Do tego oczywiście dochodzi opis postaci i charakteru i standardowa karta statystyk z edycji II.-
5. Grać będziecie drużyną żołnierzy wiec preferowane klasy wojownicze (np. żołnierz ochotnik, najemnik, przepatrywacz, strażnik dróg, itp.), ale mogą być inne w takim wypadku, należy skontaktować się ze mną w celu uzgodnienia szczegółów.
6. Zabronione poczÄ…tkowe klasy czystych uczonych i magiczne.
7. Tylko i wyłącznie ludzie.
8. Ostatnie i chyba najważniejsze nie przyjmuję osób mających powyżej dwa warny od obsługi forum. Potrzeba mieć, co najmniej powyżej 0,5 posta na dzień. Tu też będę decydował indywidualnie przeglądając dane użytkownika, który się zgłosił. To obostrzenie nie dotyczy osób z mniejsza ilością, ale które są już moimi graczami.
9. Rozwinięć będzie 16 postacie żołnierskie mogą rozporządzić nimi w całości od razu i po zakończeniu profesji początkowej przejść na zaawansowaną profesję zwiadowcy lekkiej jazdy.

Zwiadowca lekkiej jazdy.




Umiejętności: jeździectwo, opieka nad zwierzętami, uniki, sekretny język bitewny, mocna głowa, sztuka przetrwania, nawigacja, spostrzegawczość, tropienie, ukrywanie się,

Zdolności: morderczy atak, silny cios, ogłuszenie, rozbrojenie, specjalna broń (kusza pistoletowa), wyczucie kierunku, wyostrzone zmysły, wędrowiec.

Ekwipunek: (własność cesarza) kawaleryjska broń ręczna, skórzana kurtka, kaftan kolczy, skórzany hełm i misiurak, skórzane rękawice, bretonka (tarcza w kształcie migdała), mundur, koń z oporządzeniem, kusza pistoletowa i 20 bełtów do niej, hełm metalowy z osłoną karku i policzków.
 
__________________
Choć kroczę doliną Śmierci, Zła się nie ulęknę.
Ktokolwiek walczy z potworami, powinien uważać, by sam nie stał się potworem.
gg 643974
Cedryk vel Dumaeg czasami z dopiskiem 1975

Ostatnio edytowane przez Cedryk : 04-11-2007 o 16:43.
Cedryk jest offline