Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 03-11-2007, 19:39   #1
Szarlej
 
Szarlej's Avatar
 
Reputacja: 1 Szarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputacjęSzarlej ma wspaniałą reputację
[warhammer 2ed] Spisek

Witam! Udało mi się odpisać w sesjach. Kilka padło z tych czy innych przyczyn no i postanowiłem założyć sesję. Sesję jak na mnie oryginalną bo dziejącą się w Bretoni. Mój styl prowadzenia znacie. Co do kryteriów to potrzebuje jednego bezbłędnego rycerza, który przemierza świat w poszukiwaniu chwały, który właśnie postanowił zajechać do swego kuzyna. Kuzyn ów pojął za żonę córkę kupca. A reszta drużyny. Reszta drużyny podróżuje z rycerzem bo w kupie raźniej. Dobrze by było gdyby gracze postanowili jak się poznali.
Karty robimy standardowo (jak w podręczniku) + historia. Bretończykiem można grac tylko po lekturze Rycerzy Grala.
Zapomniałbym. Poszukuję trzech graczy. Na starcie macie jedno darmowe rozwinięcie. Uznaję Łaskę Shally.
Zapraszam do rekrutacji.
 
__________________
[...]póki pokrętna nowomowa
zakalcem w ustach nie wyrośnie,
dopóki prawdę nazywamy, nieustępliwie ćwicząc wargi,
w mowie Miłosza, w mowie Skargi - przetrwamy [...]

Ostatnio edytowane przez Szarlej : 03-11-2007 o 19:41.
Szarlej jest offline