Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-11-2007, 17:51   #9
Lukadepailuka
 
Lukadepailuka's Avatar
 
Reputacja: 1 Lukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znanyLukadepailuka wkrótce będzie znany
Przepraszam za ociąganie. Różne sprawy czasem tak ...coś.... ściskają, że aż się ruszyć nie można. Więc zabieramy się za pisanie.

Hmm... Nie wiem czy to za dobrze rozumiem, jakby coś nie tak to pisać (i po co ja to mówie)

* Wczesne średniowiecze. Świat gdzie magii nie jest zadużo. Coś jak w Narrenturmie ASa tylko jednak trochę jej więcej. I właśnie na tej książce chciałbym wzorować lekko świat, tylko, że w moim pomyśle byłyby też takie rasy jak elfy, czy krasnoludy itp.

* Świat jak to świat. Elfy się bawią, krasnale kują, ludzie piją, gobliny knują. Nic większego niż zwykły świat fantasy (może DnD) z dodatkami Narrenturma.

* Hmm, ludzie poprostu robią to co w średniowieczu, fantasy, DnD itp.

Niezbyt wiedziałem jak opisać sam koncept tego świata, więc wyszło mi tak niezdarnie i byle jak co może sprawiać wrażenie, że się nie przykładałem, wręcz przeciwnie.
Pozdrawiam.
 
Lukadepailuka jest offline