Wątek: Call of Duty
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-11-2007, 18:17   #3
Eltharion
 
Eltharion's Avatar
 
Reputacja: 1 Eltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodzeEltharion jest na bardzo dobrej drodze
Ja chętnie się wypowiem.

W CoDa troszkę grałem .... przeszedłem pierwszą i drugą część więc mam w czym wybierać . To może wypowiem się tak:
Call of Duty (pierwsza część) była raczej pierwszą grą osadzoną w tych klimatach z taką grafiką (przed nią jeszcze medal of honor i dodatki). Kiedy pierwszy raz grałem w tą odsłonę to były niesamowite emocje, ale za drugim trzecim razem robiło się coraz bardziej nudno. Ogromny plus stanowi to że gra wspaniale oddaje klimat II wojny światowej.

Call of Duty 2. Powiem szczerze - dzieło sztuki w porównaniu do odsłony pierwszej. Ma wspaniałą grafikę, długą i ciekawą fabułę oraz - co najważniejsze - gra się w tą grę z przyjemnością. Widząc ją po raz pierwszy mówiłem że to pierwsza część tylko z lepszą grafiką. Jednak myliłem się bo jest ona od pierwszej odsłony dużo lepsza pod wieloma względami.

Tak więc można wywnioskować że druga część bardziej przypadła mi do gustu.

Powiem szczerze że bardziej lubię Medal of Honor i dodatki niż Coda ale też fajnie się w niego gra, jako strzelanina wygląda dobrze i tryb multi o którym nie wspomniałem też jest fajną zabawką. Dałbym 5/10 pierwszej części a drugiej 7/10.

Pozdrawiam
 
__________________
"Jeśli nie nakłonię niebios, poruszę piekło"

gg: 7219074 :)
Eltharion jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem