Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2007, 15:58   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
[Rekrutacja dodatkowa] DELIRIUM

DELIRIUM
Witam w skromnych progach!

Ponieważ dostałam ostatnio kilka pytań o możliwość gry w mojej sesji [Wampir: Maskarada] DELIRIUM, pragnę zrównać szanse wszystkich chętnych i oto zakładam oficjalną rekrutację dodatkową.

Rozpisywać się nie zamierzam, wymagam tych samych rzeczy, które opisałam już w pierwszej rekrutacji ([rekrutacja]DELIRIUM).
Różnica polega jedynie na tym, że nie macie już szans na stanowisko Księcia. Ot po prostu Rada Camarilli będzie chciała uzupełnić braki w szeregach.

Ile osób przyjmę? Nie wiem. To zależy od jakości zgłoszeń. Może i jestem bardzo rygorystyczna, ale z doświadczenia wiem, że to dodatnio procentuje w trakcie samej gry, a dobra zabawa to przecież podstawa w RPG – przynajmniej moim zdaniem.

Na Wasze zgłoszenia czekam do 18 listopada do północy. Następnego dnia ogłoszę wyniki.

No to nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam weny twórczej i powodzenia!
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline