Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-11-2007, 18:52   #1
Noraku
 
Noraku's Avatar
 
Reputacja: 17560 Noraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputacjęNoraku ma wspaniałą reputację
[Autorski][Naruto] Wojna wielkiej 5

Iwa-Gakure, późny wieczór. Samotna postać przemierza ulice wioski. Nikt nie zwraca na nią uwagi. W pewnym momencie postać skręciła w ciemny zaułek i zatrzymała się na chwilę. Podniosła głowę pokazując niebieskie oczy oraz ciemne, krótko ścięte włosy. Postać uśmiechnęła się pod nosem i ruszyła dalej. Po kilkunastu chwilach wkroczyła do jakiegoś małego budynku. Powoli kroczyła schodami w dół, czując dreszcz podniecenia na myśl tego, co wkrótce może się wydarzyć. Gdy dotarł do okrągłej sali siedziało tam już 7 innych postaci. Gdy ostatnie miejsce przy stole było już zajęte w sali rozbrzmiał głos:
- Witajcie, moi wierni wojownicy. Nadszedł czas byście dopełnili dane mi słowo. Nadszedł czas byśmy wypełnili nasze przeznaczenie
Wszystkie postacie siedzące przy okrągłym stole uśmiechnęły się słysząc to słowa i zamieniły się w słuch, chcąc wysłuchać planu swojego pana.
Parę godzin później ta sama postać co wcześniej spokojnie wyszła na ulicę. Był środek nocy, a mimo to było dosyć jasno z powodu świecącej tarczy księżyca. Czarnowłosy powoli opuścił zaułek i udał się poza wioskę Iwa- Gakure. Powoli wzmagał się wiatr. Gdy postać oddaliła się już od wioski, stanęła i powiedziała w ciszę nocy:
- Pokaż się i tak wiem, że mnie śledzisz, dodam dosyć nieudolnie. – po tych słowach zza jednej z skał wyszedł członek grupy ANBU. W ręce trzymał katanę i przyglądał się badawczo swojemu przeciwnikowi.
- Wiem co się zamierzacie. Wiedzą o tym także moi towarzysze. Przeszkodzimy wam.
- Daj spokój – odpowiedziała lekceważąco postać – Wiem, że jesteś sam i że nikomu nie powiedziałeś. I nie powiesz – dodała złowieszczo. Członek ANBU czekał na najmniejszy ruch świadczący o nadchodzącym ataku. Zdziwiło go gdy nagle ujrzał ostrze miecza wysuwające się z jego klatki, plamiąc krwią ziemie. Nie zdążył zauważyć co go trafiło. Zwycięzca powoli ruszył w ciemność. Miał rację, że członek ANBU nie powiedział swoim towarzyszom co wie. Powiedział to komuś innemu. Parę metrów do miejsca krótkiej walki, ukryty za skałą. Stał brat zmarłego. Wschodzące słońce oświetliło jego załzawioną twarz. Szesnastoletni chłopiec powoli ruszył przed siebie chcąc wykonać ostatnią wolę swojego brata. Wiedział, że czeka go wiele niebezpieczeństw ale nie czuł strachu, tylko zakłopotanie. Mimo wytycznych brata wiele rzeczy pozostawało niejasnych. Miał nadzieje, że uda mu się dotrzeć na miejsce spotkanie na czas.


Wszyscy fani Naruto wiedzą o co chodzi. Skoro powstały sesje w świecie Dragon balla postanowiłem poprowadzić sesję w świecie tego drugiego po DB anime na świecie ( dla niektórych nawet pierwszego) Jestem początkującym MG ale mam nadzieje, że nie zawiodę moich graczy.
Czego oczekuje od graczy?
Dobrej zabawy, ciekawych wpisów co najmniej raz w tygodniu, chyba że wystąpią jakieś nieznane mi okoliczności, oraz jeszcze raz dobrej zabawy.

Wygląd karty postaci.
Imię postaci: ( Dobrze by było gdyby było w stylu japońskim)
Wiek: ( proponowany ok. 15 ponieważ wszyscy zaczynacie jako genini)
Wygląd: ( klasyka wzrost, oczy włosy, ilość pieprzyków na nosie 
Charakter: ( ważne by opisać swoją własną drogę ninja)
Historia: ( wszystko jasne. Dodam tylko, że sesja dzieje się jeszcze przed wojną 5 wiosek)
Wioska: dla niewtajemniczonych wypisze wioski: Konoha- Gakure ( Liścia); Tuna- Gakure (Trawy); Kiri- Gakure ( Mgły) Suna- Gakure ( Piasku); Yuki- Gakure ( Śniegu) Taki- Gakure ( Wodospadu); Kumo- Gakure ( Obłoku); Iwa-Gakure ( Skały)
Rodzina: chodzi głównie o Kekke- Genkai czyli ograniczenia krwi. Dopuszczam Kekke z Anime oraz swoje własne wymyślone.
Do rozdania 120 punktów na:
• 10 Nin-jutsu
• 10 Tai-jutsu
• 10 Gen-jutsu
• 10 Siła
• 10 Szybkość
• 10 Pieczęci
• 10 Pułapki
• 10 Broń

Wybierasz także jedną broń w której będziesz miał biegłość. Wraz z rozwojem postaci będzie można zwiększać biegłość danej broni albo zyskiwać w innej. Bronie możliwe do wyboru ( ale mogą być też inne ) to:
Igła ;Shuriken ;Kunai ;Kama ;Demon wiatru ;Shinobi Katana
Masz 10 pedeków do rozdzielenia na umiejętności
Kontrolowanie chakry – Przyczepność - Koszt: 2 pedeki
Wymagane: 11 nin-jutsu
Jedna z podstawowych umiejętności polegająca na odpowiednim skoncentrowaniu chakry w stopach tak aby przyczepiać się nimi do podłożona, ścian, sufitu i innych ciał stałych. Każdy Shinobi powinien opanować tą umiejętność jak najszybciej. Jeśli shinobi w trakcie korzystania z przyczepności ma mniej niż 20 nin-jutsu, wtedy jego szybkość maleje o połowę.
Kontrolowanie chakry – Utrzymywanie się na wodzie - Koszt: 2 pedeki
Wymagane: 13 nin-jutsu, kontrolowanie chakry - przyczepność

Tym razem dzięki odpowiedniemu natężeniu chakry w stopach, shinobi utrzymuje się na powierzchni wody. Jeśli nin-jutsu naszego shinobi jest mniejsze od 20 wtedy jego szybkość maleje o połowę
Wielokrotny rzut bronią - Koszt: 3 pedeki
Wymagane: 14 broń

Umiejętność ta jest potrzebna każdemu kto chce zasypywać przeciwników bronią. Ninja nie posiadający tej umiejętności może atakować tylko jedną sztuką broni w czasie jednego opisu. Zazwyczaj każdy shinobi uczy się tej sztuki na początku swojej kariery. Każdej igle, shurikenowi czy innemu rzucanemu ostrzu nalicza się karę do trafienia (tabelka na karcie) będącą sumą kar każdej poprzedniej broni po za pierwszą. Dla przykładu rzucając 3 shurikeny i jednego kunai’a pierwszy nie ma żadnej kary. Drugi ma już -3 trzeci ma już -6 (-3-3) kunai zaś ma karę -10 (-3-3-4)
Wielokrotny atak wręcz - Koszt: 4 pedeki
Wymagane: 14 tai-jutsu

Skoro można rzucić nawet 10 shurikenów w trakcie jednej rundy to dlaczego nie można by zadać kilku kopnięć więcej? Posiadając tą umiejętność można wykonywać dodatkowe ataki fizyczne w tej samej rundzie, jednakże każdy kolejny atak (po za podstawowym) wykonywany jest z modyfikatorem – 5 do trafienia. Maksymalna liczba ataków fizycznych równa jest szybkości podzielonej przez 7. Mimo, iż nie każdy Shinobi posiadł tą umiejętność to należy pamiętać o tym, że gdy Nin i gen zawodzi… zostaje nam tylko tai. Umiejętność dotyczy również walki bronią ręczną
Refleks – koszt 5 pedeki
wymagania: szybkość 20

Zwiększa szansę na uniknięcie ataku z zaskoczenia, oraz ucieczki z zastawionej pułapki.
Zapisywanie zwojów - Koszt: 4 pedeki
Wymagane: 25 nin-jutsu 25 pieczęcie

Dzięki tej technice Shinobi może zapisać jutsu na zwoju a następnie użyć go aby wykonać technikę z dużo mniejszym kosztem chakry (uzgodnionym przez MG) Zapisanie zwoju jest jednak bardzo czasochłonne oraz niezwykle męczące. Zazwyczaj zapisanie jednego punktu chakry zajmuje około 20-30 minut zaś finałowa faza zapisu zużywa dodatkową chakrę i żywotność.
Zapisywanie karteczek - Koszt: 4 pedeki
Tworzenie notek które eksplodują lub zamarzają to bardzo skuteczny pomysł na zaskoczenie przeciwnika. Dla przykładu podaje sposób tworzenia eksplodujących notek. Tak zwane „wybuchowe karteczki” mają swoje poziomy. Zapisanie każdego poziomu wymaga dodatkowe 10 pkt. nin-jutsu oraz pieczęci. Chcąc zapisać karteczkę 3 poziomu należy mieć Nin i pieczęcie powyżej 30. Zapisanie każdego poziomu zajmuje około 15 minut oraz zużywa 7 pkt chakry. Każdy poziom podczas eksplozji powoduje k12 obrażeń oraz niesie się na dodatkowe 2 metry. Do zapisu karteczki 4 poziomu należy -mieć 40 nin i pieczęci poświęcić 60 minut i 28 pkt chakry. Taka karteczka spowoduje 4-48 obrażeń od ognia na przestrzeni o średnicy 8 metrów.
Wybierz chakrę albo pozwól wylosować chakrę mnie by zyskać 20 punktów na cechy
Ziemia
Ogień
Woda
Powietrze
Piorun

A teraz to co jest najważniejsze czyli techniki. Wybierzcie 3 tylko błagam was nie przesadzajcie.

To chyba wszystko. KP proszę wysyłać na moje PW. Tam też mogę odpowiedzieć na pytania niewtajemniczonych w świat Naruto. Mam nadzieje, że sesja będzie wypałem
 
__________________
you will never walk alone

Ostatnio edytowane przez Noraku : 11-11-2007 o 23:40.
Noraku jest offline