Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2007, 18:02   #4
kitsune
 
kitsune's Avatar
 
Reputacja: 1 kitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwukitsune jest godny podziwu
Ad 1. nie zwykłem ujednolicać, choćby z tego względu, że raczej przyzwyczajony do książek jestem. Tam dialogi nie są pisane kapitalikami, a nazwiska nie są boldowane, dlatego tylko wtedy to wprowadzę, jeśli naprawdę Ci na tym zależy Kerm. Wydaje mi się, że spokojnie da się zrozumieć tekst bez dodatkowego formatowanie.Powiem tak, jako mg post tworze dość długo. Czasem 2 godziny, takie formatowanie wydłuży mi czas.

Ja przyjąłem zasady obowiązujące w zasadach pisowni:
- dialogi od myślników
- cytowanie w cudzysłowie
- myśli podobnież w cudzysłowie
- imiona z wielkiej

Pogrubianie, zmianę koloru tudzież kroju czcionki to arsenał środków do wywołania konkretnych efektów. używam sporadycznie, ale jak coś mogę się dostosować do ogółu.

Ad 2. Wypadałoby opisać postać w pierwszym poście. Ja niektóre z postaci opisałem dokładniej, inne mniej.

Ad 3. Kostkami rzucam tu sobie przed monitorem. Zwykle wspomnę w komentach lub na GG, by kolejny post pisać bardziej jako plany postaci niż od razu udane akcje. Co do rozwiązania problemu nieudanego testu - w obu przypadkach jest dobrze, ale zazwyczaj po prostu nie stworzysz przedmiotu.

Ad 4. Maksymalna ilość to wielkość Twej Wyobraźni, więcej się nei da. Żadnych zapasów.

Ad 5. Na logikę (nawet w tak dziwnym świecie jest jakowaś). Po prostu dobrze się bawmy, unikajmy munczkinizmu. W razie problemów osobiście do gracza zagadam, prosząc o edycję napisanego posta.
 
__________________
Lisia Nora Pluton szturmowy "Wierny" (zakończony), W drodze do Babilonu


kitsune jest offline