Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 11-11-2007, 20:21   #163
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- Panie Carter. Jak się w ogóle mam do pana zwracać bo w sumie nie zostaliśmy sobie oficjalnie przedstawieni … co do ustaleń to ja bym raczej proponował poszukać jakiejś roboty co by zarobić parę gambli. Ruszać od razu za Tornadem to według mnie taktyczna głupota. Po pierwsze co nam da ruszenie od razu? Na pewno nie dorwiemy jej od razu, a zapasy nam stopnieją lub znikną od razu. Ja mam tylko na jeden dzień a potem będę głodował. Po drugie paliwo nam się może skończyć, a nie chciałbym aby skończyło się nam na środku pustyni. Po trzecie jak jesteśmy wyposażeni. Jaką mamy broń , ile amunicji i ew. z iloma przeciwnikami byśmy sobie poradzili. Bo przypuszczam, że nie my sami będziemy polować, a wielu będzie chciało potem nam odebrać … Oczywiście to jest skromne zdanie specjalisty od pola walki.

Mówił to spokojnym, ale zdecydowanym głosem. W końcu się znał na tym co robił, a chciał aby amatorzy dowiedzieli się co z czym się je, o co w tym wszystkim chodzi.
- Aaaaa. I jeszcze jedno. Z tego co widzę to nie macie jakiegoś konkretnego planu. Po prostu jedziecie na wiwat, a takie coś rzadko dobrze się kończy. Jak na froncie. Bez planu wszystko bierze w łeb. A bez zaplecza, w naszym przypadku zapasów i inne potrzebnych rzeczy … to ja to marnie widzę.

Wziął ostatni łyczek wiśnióweczki. Nie chciał się spić i mieć otępiałych zmysłów. Zawsze był gotów do działania, do walki. Do tego był stworzony … z tym się już urodził.
- Naprawdę dobra ta wiśnióweczka … naprawdę dobra
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline