Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2007, 16:32   #28
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Osz... czuję presję otoczenia, ale nie ugnę się. Brakuje sesji otwartych, więc sesję otwartą chcę rozpocząć. Sama też mam ochotę zobaczyć, jak taka gra bez MG nam wyjdzie.

Jeśli wedle Was są także inne zapotrzebowania, to... nic nie stoi na przeszkodzie, żeby im sprostać. Tylko, jak wspomniał behemot, Mira też ma granice swoich możliwości, a raczej swojego czasu. Sama widzę choćby po liczbie zgłoszeń do Delirium, że sporo jest chętnych do WoDa, tylko gorzej z organizacją. Nieśmiałość?

Co do samej sesji w Mrocznych Wiekach:

Oczywiście, dojdzie ona do skutku, skoro tylu mamy chętnych.
Początku spodziewajcie się w sobotę wieczorem. Wrzucę wtedy pierwszy post i założę komentarze, gdzie umieszczę wymogi dotyczące opisania postaci oraz swój opis postaci. Wymogiem wejścia do gry jest właśnie wrzucenie takiej biografii (jakieś pół strony starczy, nie chodzi o piękny styl, tylko o zgromadzenie w jednym miejscu informacji o postaciach).

Chociaż na poczatku obawiałam się czy w ogóle będą chętni, to teraz zastanawiam się nad wprowadzeniem limitu, np. 12 osób. To i tak dużo, a nie wyobrażam sobie, żeby na raz grało 20 ludzi - możemy nie ogarnąć czytania tego na bieżąco.
A jak Wy to widzicie?

Tyle mojego komentarza, pozdrawiam
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline