Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2007, 16:50   #1
Naix
 
Reputacja: 1 Naix nie jest za bardzo znany
Rpg Online [D&D]

Witam
Jestem tu nowy jak widać ^.^ zero sesji prowadzonych i w ktorych uczestniczylem... Przejde odrazu do sedna sprawy, poszukuje graczy ktorzy sa gotowi pograc w sesje Rpg Online poprzez Fantasy Ground, wspanialy wedlug mnie program do tej wlasnie rzeczy(gry online w D&D)... Jestem mistrzem i wpadlem na mam nadzieje fajny pomysl przygody, chcialbym aby ktos ja przezyl i ocenil. Nie ma jednej nazwy poniewaz podzielilem ja na rozdzialy ktore ciagle w mej glowie sie tworza ^.^ zaczerpnolem niektore watki i przygody z roznych gier rpg czy ksiazek... Posiadam wiele podrecznikow i potrzebnych linkow aby poruszac sie w tym swiecie. Jak sie ze mna skontaktowac a wiec prosze pisac na priv lub gg:4047320 pisac nawet jak niedostepny...

Potrzebuje minimalnie 4 a maxymalnie 6 graczy, umowimy sie pewnego dnia, zalogujemy i pogadamy tworzac karty postaci. Ustalimy takze dni w tygodniu i godz w ktorych bedziemy sie spotykac, niestety nie jestem pelnoletni i nie moge siedziec bardzo dlugo wieczorami tzn max do 23 pozniej musze wylaczyc kompa (w dni szkolne ofcorse)... :\\

Informacje o programie i instrukcje "jak to zrobic" wysylam na gg i w razie czego pomagam ^.^ PS nie jest to trudne (bedziemy sie laczyc przez Hamachi)

No to chyba wszystko jak cos to pisac... Pzdr
 
__________________
---> NAIX Lifestealer <--- (Dota 6.49b)

Ostatnio edytowane przez Naix : 14-11-2007 o 18:45.
Naix jest offline