Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-11-2007, 19:52   #170
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- Gedan … Ze z dziwieniem spojrzał na osobę, która kiepskawo wyglądała. A może raczej nie wyglądała?

- … po prostu potrzebujesz gambli aby rozkręcić swoja wiarę jaka tam by nie była. Może to kupią. Zawsze mogę iść z tobą aby uchronić ciebie przed niebezpieczeństwami tego świata lub tamtego tajemniczego ( Ragnaak lekko się uśmiechnął. Ostatnio coś mu to chyba wchodzi w krew). Możesz ew. mnie zareklamować oraz naszą drużynę jako rzetelną, która się wywiązuje w całości i na przykład wyciągnęliśmy ciebie z jakiejś opresji. Że bóg lub bogowie przysłali tobie nas … nie wiem. To ty się drogi Gedanie znasz na tych całych …

Przerwał. Nie dokończył, bo w sumie można tu wiele wstawić. Każdy inaczej to nazywa : ceregiele, magia , powołanie , … jest tego całe mrowie

- Mogę iść lub pozostać tutaj i pilnować karetki oraz was. Jak wolicie. Gdzie się lepiej przydam? Teraz i tak nie ma walki więc z chęcią posłucham waszych uwag.
Przez chwilę zerknął na Cartera po czym dodał.
- Jakby nie patrząc jest dwóch zaprawionych wojowników. Więc jeden może zostać tutaj, a drugi może pójść z Gedanem …
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline