Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2007, 10:27   #2
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
A zródła z jakich korzystałeś ?

Ale po co pytam ? Przecież oto mam przed sobą podręcznik do szkoły średniej dla klas 1-2 z roku 91 i co ? Ano tu wiadomości na temat armii rzymskiej jest...więcej.

Tak też wypada mi ocenić ten...nie, nie ważę się nazwać tego tekstu artykułem.

Jedna tylko sprawa podstawowa. To znaczy w jakich latach tak przedstawiała się ta armia ? Nawet tego tu nie ma.

PS Czy napisanie z jakich zródeł się korzysta jest bolesne ? Nie panowie Autorzy. To jest PODSTAWA jeśli pisze się cokolwiek. Jeśli tekst ma pretendować do czegoś poważniejszego niż wypis z podręcznika, powinieneś podać na jakim materiale oparłeś swoje przemyślenia. Jeśli operujesz tu konkretnymi liczbami, chciałbym wiedzieć skąd je wziąłeś. To raczej rada na przyszłość, ale wierz mi, ze warto jej posłuchać.


EDIT Tekst tego postu dotyczył artykułu zanim został uzupełniony i żadną miarą nie dotyczy go w obecnej postaci.
 

Ostatnio edytowane przez Arango : 18-01-2008 o 13:47.
Arango jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem