Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-11-2007, 18:15   #3
mataichi
 
mataichi's Avatar
 
1. Książę Bolko zwany Sokolnikiem, Piast
2. Oficjalna wersja: człowiek a dla osób o dziwnej skłonności do picia krwi: ghul
3.
4. Jeden z członków bocznej gałęzi rodziny królewskiej, odkąd jego stryj Władysław Łokietek zaczął odgrywać coraz większą role w państwie i on rozpoczął coraz aktywniejszą politykę(oczywiście pod cichym patronatem wuja). Postanowił zorganizować bal w celu rozpoznania celów i zmierzeń swoich sąsiadów oraz przekonania ich do własnego zdania na temat przyszłego wyglądu kraju. Żonaty od wielu lat z piękną księżną Lorianną.
5. Młodszy z dwójki synów okolicznego władcy Bolesława, który w dość młodym wieku postanawia opuścić kraj i udać się na zachód w celu pobierania nauk. Prawdziwym powodem tej podróży było oczywiście zaniechanie konfliktu ze starszym bratem o spadek po śmierci ojca. W swoich podróżach dotarł aż do Hiszpanii gdzie poznał i poślubił tamtejszą szlachciankę Lorianne. Gdy dowiedział się o śmierci swego brata powrócił i upomniał się o tron po ojcu.

*Ludzkie plotki: Książe znany jest ze swojego twardego charakteru i nieustępliwości co w połączeniu ze sprawiedliwym rządzeniem zjednało mu wielu przyjaciół ale też i wielu wrogów. Niemniej jednak krąży o nim plotka, że wielki wpływ ma na niego jego własna żona…dla niej jest w stanie posunąć się do każdego okrucieństwa.

*Ludzkie plotki: Ulubionym zajęciem księcia jest sokolnictwo, spędza na tym wiele czasu i niektórzy uważają, że woli bardziej przebywać ze swoimi ptakami niż z księżną.

*Wampirze plotki: Bezwzględnie posłuszny swojej pani, jednak w jego posłuszeństwie jest coś więcej niż tylko zwykłe więzy krwi i chęć wiecznego życia.

6.Atuty/przewagi
-Zamek(armia, tajne przejścia, służba)
-NPC – nadworny mag Emanuel
 

Ostatnio edytowane przez mataichi : 17-12-2007 o 23:24.
mataichi jest offline