Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2007, 12:41   #183
Ragnaak
 
Ragnaak's Avatar
 
Reputacja: 1 Ragnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwuRagnaak jest godny podziwu
- Jeśli chodzi o mnie to maskę przeciwgazowa mam. W pierwszej kolejności proponuję kupić amunicję i leki, które mogą się przydać jeśli załatwimy jakąś robótkę tutaj na miejscu ... owszem wszystkie rzeczy są nam potrzebne, ale wątpię aby za to co mamy udało nam się dostać wszystko z listy i to w dużych ilościach.
Co do walki Carver ... i tego całego "zaplecza" to myślę, że my dwaj nadamy naszej grupie przyzwoity kształt, a co do znajomości to już niech od tego będą inni
(na twarzy zagościł krótki, acz gościnny uśmiech)

- Więc klećcie ta listę na prędko i pójdę z Gedanem na za kupki. Na wszelki wypadek jeszcze ktoś by się przydał bo nie chciałbym po za kupkach zostać okradziony. Nikomu nie ufam oprócz oddziałowi lub drużynie, którą pomału sie stajemy
 
__________________
Miarą sukcesu jest krew : twoja lub wroga !!!
Ragnaak jest offline