Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2007, 14:00   #6
Yourek
 
Reputacja: 1 Yourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputacjęYourek ma wspaniałą reputację
Na początek muszę powiedzieć, że natchnienie dzięki obrazkom rzeczywiście zadziałało i teraz prowadząc sesję zaopatruje się w jakieś klimatyczne szkice, zdjęcia co pozwala mi głębiej zanurzyć się w opowiadaną historię.

Jednak zanim zacząłem używać obrazków, wykorzystywałem...przypadek. dy zobaczyłem jakiś film, w którym jakieś mroczne elementy wzbudziły moje zainteresowanie- wykorzystywałem je. To samo z książkami. Natchnieniem może być wszystko, co w jakikolwiek sposób oddziałuje na twoją wyobraźnię - nawet pan idący ulicą, albo koty w śmietniku (to tylko przykłady )
 
__________________
W takich sytuacjach, gdy warstwa nakłada się na warstwę, gdy wszystko jest fasadą, wplecioną w sieci oszustwa, prawdą jest to, co z nią uczynisz. - Artemis Entreri
Yourek jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem