Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-11-2007, 17:24   #20
Odyseja
 
Odyseja's Avatar
 
Reputacja: 1 Odyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputacjęOdyseja ma wspaniałą reputację
1. księżniczka Weronika Aklewicz - córka władcy sąsiedniej miejscowości: Grozewia. Jej rodzice są bardzo bogaci.
2. Rasa: młodziutki wampirek
3.

Młoda, piętnastoletnia dziewczyna. Ma brązowe włosy spływające delikatnie na ramiona. Jej błękitne oczy wybitnie kontrastują z alabastrową twarzą. Wydaje się bardzo delikatna.

4. Skąd postać przybywa/pochodzi oraz dlaczego została zaproszona na bal: Ze względów dyplomatycznych. Przybyła wraz z rodzicami. Jest pod specjalnym nadzorem służby, mającym na celu zapobiegnięcie ucieczki.

5. Plotki/ciekawostki: Jest nieposłuszna rodzicom; rozmarzona, ale też piękna. Niektórzy mówią, że jest anielicą. To jednak tylko pogłoski. Nienawidzi dworskiego życia. Chodzą również plotki, że nieraz próbowała uciekać. Odrzuciła rękę bogatego szlachcica. Krążą też plotki, że zakochała się w synu kowala.

6.
Strefa cienia: 2
Potencja: 3
 
__________________
A ja niestety nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Co spróbuję coś napisać, nic mi nie wychodzi. Nie mogę się za nic zabrać, chociaż bardzo bym chciała. Nie wiem, co się ze mną dzieje. W najbliższym czasie raczej nic nie napiszę. Przepraszam.

Ostatnio edytowane przez Odyseja : 01-03-2008 o 18:37.
Odyseja jest offline