Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-11-2007, 15:08   #3
Hertion
 
Reputacja: 1 Hertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znanyHertion wkrótce będzie znany
-Gggghhhrrrrr! Ja być Derrols wielki wój. Eeeee... ja czekać, wy też czekać?- ryknął głosem ork. Podrapał się po głowie."Czy ja pracować z ni? Tak nie może! To być umyślakowe ponuraki! Dobra, dobra! Jak mieć pracować z ni to Derrols pracować z ni!" Widocznie pomyślał bo zagapił się w kubek z piwem. Potem znów się podrapał i łyknął z kufla potężny łyk. Beknął. Chwila ciszy i odezwał się elf.
-Witajcie! Jam Jest Serfon Idores. Jestem krwawym elfem jak już pewno się domyśliliście. Pewnym jest iż będziemy pracować razem przez pewien czas. Jesteście pewno nowo odzyskani? Wiedzcie że nas z wysp pół roku temu do podziemi zabrali. Byliśmy łatwym celem iż kontakt kontynentu z wyspami zmalał i nikt nie przejmował się nami. Rebelia została właśnie w tedy założona. Dobrze dość tych bzdur. Proszę byście się przedstawili. - powiedział i ukłonił się. Dopiero kiedy wstał zobaczyliście że jest obwieszony linami, pułapkami innymi przyrządami.
 
__________________
Kiedy rodzisz się, nawet góry toną we krwi...

I nastał czas że wylał Hades!!!

Ostatnio edytowane przez Hertion : 20-11-2007 o 15:17.
Hertion jest offline