Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 01:53   #5
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Nowa literka Później będzie Play By Zomo, Play By Guitar i wieeele więcej
A poważnie - to eksperyment. Coś wyjdzie albo nie, warto IMO spróbować, skoro mam ochotę Na pierwszą randkę też nie idę myślą - ciekawe co z tego wyjdzie Ale zazwyczaj mam ochotę, żeby wyszło

Dobra. Na temat. To nie jest rewolucja, jedynie ewolucja. Mały kroczek technologiczny, w wyniku którego może powstanie ciekawa kolejna idea, a może nie. Gdy zacząłem grać w PBFy nie było w nich wklejanych obrazków, muzyki, nie było przypisów i wielu innych rzeczy. Te aspekty pojawiały się z czasem, wraz z poszukiwaniami, próbami wykorzystania możliwości. Obecnie możliwości są większe niż były kilka lat temu. Na LI już to widać (LI uzywa AJAXa, czyli nie przeładowuje się strona gdy np edytuje swój tekst lub piszę Szybką odpowiedź). Są awatary postaci, jest generator kości, karty postaci, shoutbox. Małe kroczki w stronę rozwoju.
 
Grey jest offline