Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 15:03   #10
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał homeosapiens Zobacz post
Właśnie zauważyłem, że w swojej wypowiedzi powieliłem Grey'a . Nie czytałem jego komentarza wcześniej, więc nie kamienujcie.

Nie wiem, może jestem jakimś profanem, ale nie do końca rozumiem Ciebie pani Miro (tak już zostanie, skoro lubisz). Konwencje nie są po to, by się do nich zawsze stosować - uwięziłabyś wielu artystów. Zaraz pewnie powiedziałabyś, że do niczego nie zmuszasz, tylko radzisz. Ale po co takie rady? To by zmieniało całość i niszczyło jej sens. Przecież tutaj nie chodzi ani o akcję, ani o ciuchy i limuzyny - to tylko element tła.
Eh <witki opadają>, homeo przeczytaj jeszcze raz moją wypowiedź, bo odnosłeś sie do czegoś, czego nie napisałam. Poza tym chyba mylisz pojęcie konwencji z gatunkiem literackim. W przypadku konwencji chodzi o to, aby tekst był wewnętrznie spójny (obojetnie czy będzie zlepkiem gatunków, czy nowatorska formą). Uważam po prostu, że Grey powinien albo podkoloryzowac owo zauroczenie kobietą i sytuacje z nią związaną "udramatycznić", albo przedstawić Asian jako mocną barwę na szarym tle rzeczywistości.
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem