Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-11-2007, 15:57   #2
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Ogólnie waćpanna mnie zachęciła ostatecznie, żeby Maga kupić.
A moje pytanie dotyczy mrocznych wieków. Jak wtedy wyglądał typowy mag (z systemu). Podejrzewam, że byli różni, z różnymi paradygmatami, uwalniając fantazję
- mag w wysokiej wieży, który zajmował się bardziej alchemią i magią materii, szukając metody 'przemysłowej' przemiany surowca w złoto.
- mag umysłu, którego mało kto podejrzewał o magyię, który to celował w worskich intrygach, wpływając delikatnie na umysły rozmóców.
- wioskowy szaman, który odprawia pogańskie rytuały i wiecznie parzy coś w wielkim kotle

A coś więcej? Bo ja naprawdę nie znam systemu, a Maga w wersji pierwszej znam z kilku sesji bez czytania podręcznika.
 
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem